Archiv autora: Petr Škopek

Autor: Petr Škopek

Pastor Apoštolské církve v Č. Budějovicích již 16 let. Ženatý Tři děti. 16, 17, 20, let.

Promítání filmu Nebe existuje

Nebe existujeZveme vás na promítání filmu, který byl natočen podle skutečného příběhu.  Malý chlapec se po narkóze vzbudí a má podivohodnou znalost  různých rodinných událostí o kterých mu nikdo neřekl. Tento chlapec viděl nebe, a málo kdo mu to věřil.

Pozvánka na týden s heslem: „Život je víc“

Od 23. srpna do 31. srpna  budeme pořádat  v Zámecké zahradě kulturní program „Život je víc“. Chtěli bychom oslovit třeboňskou veřejnost  křesťanským programem zaměřením na děti a jejich rodiče v dopoledních hodinách.  Při něm si děti mohou zahrát společně s vedoucími  Třeboňského Awana klubu tzv.  Awana hry.  Nebo si  u stolu pod altánem vyrobit  nějakou papírovou hračku. Odpoledne pak nám předvedou tance a scénky  mladí křestané s Itálie i ČR. Ve večerních hodinách vás  chceme pozvat na setkání a promítání filmohého festivalu jeden svět.

život je vícjeden-svět srpen2014 aděti třeboň

Psychotronika očima Bible

pozvánka na přednášku

Zdravím všechny příznivce  církve Otevřených dveří v Třeboni.  První věcí uvěřejněnou na našich  stránkách je pozvánka na zajímavou přednášku o Psychtronice. Zní to tak vědecky, ale podstata už tak vědecká být nemusí.  Martin Ševčík má bohaté praktické zkušenosti s proutkařením, předáváním různých duchovních energií dalším osobám  a samozřejmě zabrousil  také do oboru lidového léčitelství.  Později se však  dozvěděl, co o tomto tématu píše Bible a nestačil se divit.                 Petr Škopek